Ubytování, hlavní budova

V hlavní budově se nachází 4 apartmány s vl. příslušenstvím a společenský sál.

Aktuální
cena

Ubytování

800 Kč /osoba a noc

Kompletní ceník

Kontaktujte nás

Ing. Kutnohorský

Telefon +420 777 244 157

Napsat email

Hlavní budova Penzionu Záhornice

V hlavní budově se nachází 4 apartmány s vl. příslušenstvím a společenský sál. V celém objektu je k dispozici připojení Wifi. Ve společenském sále je možno využít podesty pro hudebníky.

Společné prostory

V přízemí je sál s podestou pro hudebníky. Kapacita je 18 osob. Tyto prostory jsou k pronájmu a vhodné pro slavnostní příležitosti.  K tomu je možné použít přilehlou kuchyň s vybavením. Cenu lze dohodnout podle rozsahu použitého vybavení. V celém objektu je k dispozici připojení Wifi.

Pokoj č. 4

Pokoj je situován v podkroví do dvora.  Je světlý s hezkým výhledem do zahradního atria. Pokoj má dvoupostel a samostatnou postel, celkem tři lůžka a  pohovku. Příslušenství je oddělené předsíňkou a má vanu, WC a umyvadlo.

Pokoj č. 5

Pokoj je situován s pohledem do ulice, na náves s parkem a potokem. Pokoj má dvoupostel  a dvě samostatné postele, celkem čtyři lůžka. Příslušenství je oddělené předsíňkou a má sprchový kout, WC a umyvadlo.


Pokoj č. 6

Pokoj je situován s pohledem do ulice, na náves s parkem a potokem. Pokoj má  dvě dvoupostele  a dvě samostatné postele, celkem pět lůžek a pohovku. Příslušenství je oddělené předsíňkou a má sprchový kout, WC a umyvadlo.

Pokoj č. 7

Pokoj je situován v podkroví do dvora.  Je světlý s hezkým výhledem do zahradního atria. Pokoj má dvoupostel a pohovku, celkem dvě lůžka. V kuchyňském koutu je lednička. Příslušenství je oddělené předsíňkou a má sprchový kout, WC a umyvadlo.